Cześć, jestem Ewelina!
Z wykształcenia filolog, z zawodu tłumacz i pilot wycieczek, z wyboru zakochana żona, szczęśliwa mama, nieperfekcyjna pani domu. Witam Cię na moim blogu na dwóch nogach: o rodzicielstwie okiem mamy i o podróżach okiem pilota wycieczek.

Kocham gotowanie, języki obce i piłkę nożną. Przez kilka lat byłam zastępcą redaktora naczelnego w jednym z piłkarskich portali.

Uwielbiam czytać, najchętniej fantasy i książki o wychowaniu, i staram się poświęcić na lekturę choć kilka minut dziennie.
Zanim zostałam pełnoetatową mamą przemierzałam świat jako pilot wycieczek. Choć tę pracę tymczasowo zawiesiłam, pasja pozostała, a wspomnieniami z tamtego okresu dzielę się na blogu w ramach cyklu "wspomnieniowe czwartki".
Nie znoszę zawiści i złośliwości, za to cieszą mnie sukcesy znajomych i przyjaciół. Patrzę na świat pozytywnie i takimi ludźmi lubię się otaczać.
Po urodzeniu dzieci zmierzyłam się z rzeczywistością, która codziennie mnie zaskakuje. I odkryłam, że nie ma takiego problemu, z którym nie można sobie poradzić. Moją ambicją jest stworzenie dla mojej rodziny pozytywnego domu – pełnego miłości, zrozumienia, ciepła i śmiechu. Mimo potknięć małymi krokami dążę do tego celu. Chętnie podzielę się z Tobą patentami, które mogą ułatwić życie młodej matki. Może razem łatwiej złapiemy równowagę.